Pudrové obočí (stínované)

Technika pudrového stínování je tvořena velkým množstvím mikroteček, posazených mezi chloupky tetovacím strojkem do precizně vyměřeného tvaru, vystínovaných do ztracena dle přání klientky. Jedná se o jednu z nejtěžších a zároveň nejžádanějších forem úpravy obočí. Mikropigmentačnímu zákroku předchází odborná konzultace, výběr pigmentu a tvaru s ohledem na výsledný efekt tak, aby klientce dokonale korespondoval s obličejem. Výsledek vypadá jako obočí nakreslené stínem do ztracena ke kořenu nosu, obočí vypadá jako Vaše a nikdo nepozná, že je tetované a v žádném případě nemá efekt razítka

Obočí předkresluji a přeměřuji zásadně INDIVIDUÁLNĚ dle stavby svalů v obličeji, posazení očí, nosu, úst a celkové vizáže klientky. Odstín pigmentu vybereme dle podtónu pokožky, barvy vlasů s ohledem na krásný vyhojený výsledek.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Čerstvě vytetované obočí má vždy teplé tóny (do oranžova), nemusíte se bát, po úplném vyhojení je obočí neutrálního až studeného odstínu.  Pokožka s pigmentem v procesu hojení pracuje, tetuje se do jiné vrstvy kůže, jak u klasického tetování. Pokožka je živý orgán, vyhojení je velice individuální. Chceme vždy krásný vyhojený výsledek. 

Hojení: 

  • 1. týden je obočí velmi výrazné
  • 2. týden po vystroupkování světlé (někdy i pigment dočasně zmizí)
  • 3. - 6. týden se pigment vybarvuje 

Aplikace permanentního obočí je bezbolestná, používají se moderní povrchové techniky.