Stínované linky

Reference klientů na tetování linek

Jela jsem za touto slečnou do Brna skrze stínovanou linku a jsem neskutečně ráda, že jsem zvolila právě ji, protože je to opravdu milá slečna a profesionálka, která vše zkonzultuje a dopodrobna vysvětlí.. A její práce je opravdu nádherná, jsem moc spokojena.. Už mám u ní i termín na rty a obočí.. Doporučuji.. ☝️😍

Andrea Svobodová

Google recenze

Aelie Aesthetics

Dnes jsem byla na tetování očních stínovaných linek a jsem spokojená.

Paní moc milá.

Mohu jen doporučit ☺️

Jana Pospíšilová

Google recenze
Aelie Aesthetics

Neskutečná spokojenost. Zatím mám "jen" pudrové oční linky, ale to nebyla určitě poslední návštěva.

Čeká mě ještě odstranění starého obočí, tak nové obočí a rty.

Moc se těším.

Slečna je velice profesionální ve svém oboru. Mohu jen doporučit.

Poradí, vysvětlí před i během procedury. Opravdu skvělý přístup i výsledek PMU.

Alena Nováková

Google recenze

Aelie Aesthetics

Patří mezi nejtěžší, ale zároveň nejkrásnější a nejjemnější techniky PMU. Tuto techniku můžou dělat pouze zkušení tatéři, kteří dokonale ovládají znalosti reakce pokožky, podtóny kůže a správnost aplikace na různých typech pleti. Je velmi náročná na lehkost zapravení a stínování do ztracena na jemné pokožce očních víček.

Tuto pokročilou techniku mě naučila Master Michaela Černá na Fleiš Academy pokročilé Masterclass v Mostě. Sama jsem si od ní nechala stínované linky vytetovat.

Stínované linky jsou zjemněná verze tvrdých nevzhledných klasických permanentních linek, které po zahojení nevypadají zdaleka tak hezky jako ty stínované (to je důvod proč klasické linky ve svém salonu nedělám). Stínované linky se vytvářejí pomocí jemných mikroteček stínovaných do ztracena, což vytváří efekt jemného stínu. Ráda kombinuji černou linku s hnědým stínem, pro dosažení ještě půvabnějšího efektu. Tento postup poskytuje mnohem přirozenější vzhled než tradiční linky, které jsou často vytvořeny jedním tahem.  

Permanentní make-up stínovaných linek je skvělým řešením pro ty, kteří chtějí dosáhnout elegantního a přirozeného vzhledu bez nutnosti každodenního líčení. 

Buďte krásnější verzí sebe sama díky této inovativní metodě a novince na trhu! 

Článek na mém blogu - Vše co potřebujete vědět o permanentním make-upu

Konzultace ZDARMA