Stínované linky

Patří mezi nejtěžší, ale zároveň nejkrásnější a nejjemnější techniky PMU. Tuto techniku můžou dělat pouze zkušení tatéři, kteří dokonale ovládají znalosti reakce pokožky, podtóny kůže a správnost aplikace na různých typech pleti. Je velmi náročná na lehkost zapravení a stínování do ztracena na jemné pokožce očních víček.

Tuto pokročilou techniku mě naučila Master Michaela Černá na Fleiš Academy pokročilé Masterclass v Mostě. Sama jsem si od ní nechala stínované linky vytetovat.

Stínované linky jsou zjemněná verze tvrdých nevzhledných klasických permanentních linek, které po zahojení nevypadají zdaleka tak hezky jako ty stínované (to je důvod proč klasické linky ve svém salonu nedělám). Stínované linky se vytvářejí pomocí jemných mikroteček stínovaných do ztracena, což vytváří efekt jemného stínu. Ráda kombinuji černou linku s hnědým stínem, pro dosažení ještě půvabnějšího efektu. Tento postup poskytuje mnohem přirozenější vzhled než tradiční linky, které jsou často vytvořeny jedním tahem.  

Permanentní make-up stínovaných linek je skvělým řešením pro ty, kteří chtějí dosáhnout elegantního a přirozeného vzhledu bez nutnosti každodenního líčení. 

Buďte krásnější verzí sebe sama díky této inovativní metodě a novince na trhu! 

Článek na mém blogu - Vše co potřebujete vědět o permanentním make-upu

Konzultace ZDARMA